شماره: 1234
1402/06/12
برگزاری جلسه هماهنگی و قدردانی از پرسنل تیم راه اندازی سایت با حضور مدیر عامل
 برگزاری جلسه هماهنگی و قدردانی از پرسنل تیم راه اندازی سایت با حضور مدیر عامل

جلسه هماهنگی تیم راه اندازی شرکت توسعه پلیمر پادجم با اولویت سرعت بخشی به مسیر راه اندازی طرح ABS/RUBBER با حضور دکتر نجفی اردکانی مدیرعامل محترم شرکت، در محل سالن جلسات سایت عسلویه و دفتر مرکزی از طریق ویدئوکنفرانس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، جلسه هماهنگی تیم راه اندازی شرکت توسعه پلیمر پادجم با اولویت سرعت بخشی به مسیر راه اندازی طرح ABS/RUBBER با حضور دکتر نجفی اردکانی مدیرعامل محترم شرکت، در محل سالن جلسات سایت عسلویه و دفتر مرکزی از طریق ویدئوکنفرانس برگزارشد.
در این جلسه که در ساعت ۱۰:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ برگزار گردید، اهم اقدامات صورت پذیرفته درحوزه راه اندازی واحد کولینگ تاور مجتمع و آخرین وضعیت فرآیند تأمین و خریداری پکیج کالاهای حیاتی و بحرانی طرح ABS-RUBBER مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
دکتر نجفی اردکانی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در کلیه حوزه های کاری ستادی و عملیاتی شرکت توسعه پلیمر پادجم، یادآورشد: بهره برداری نهایی از طرح مهم ملی و اقتصادی ABS/RUBBER، نقش بسزایی در بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان کشور دارد که امیدوارم با یاری خداوند متعال و مطابق برنامه زمانبندی تعیین شده تیم فنی مجموعه، بتوانیم این مهم را به سرانجام برسانیم و منشأ خیر و برکات مادی و معنوی برای این قشر زحمتکش باشیم.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه پلیمر پادجم

حق انتشار محفوظ است ©