مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر پادجم معارفه شد

مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر پادجم معارفه شد
آیین تودیع شهریار حسنی و معارفه داوود جعفری فر به‌عنوان سرپرست جدید شرکت توسعه پلیمر پادجم ظهر روز یکشنبه 9 تیر 98 با حضور جناب اقای دکترسعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم و اعضای هیئت مدیره پتروشیمی جم، مهندس بهمن بهزادی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پلی‌پروپیلن جم و جمعی از مدیران ارشد شرکت پتروشیمی جم و شرکت توسعه پلیمرپادجم برگزار شد.

 

 

رسانه جدید

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه پلیمرپادجم، دکتر محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم، ضمن تقدیر از خدمات مهندس حسنی، مدیرعامل پیشین پادجم، گفت: معتقد هستم اگر نیاز به تغییرات در مجموعه های جم داشته باشیم شایسته است از افراد توانمند در خانواده بزرگ جم استفاده شود به همین دلیل آقای مهندس جعفری فر بر اساس شاخصه های سخت کوشی، توانمندی و انگیزه و تجارب پروژه ای که داشتند از میان همکاران برای این مسئولیت مهم انتخاب شدند که آرزوی موفقیت برای ایشان داریم.

همچنین مهندس شهریار حسنی مدیرعامل پیشین پادجم در سخنانی ضمن تبریک به مهندس جعفری فر به‌عنوان سرپرست جدید شرکت توسعه پلیمر پادجم از همه همکاران و مدیران واحدها و حسن اعتماد نسبت به وی در طول مدت خدمت در پادجم تشکر و ابراز امیدواری کرد پادجم همچنان در مسیر رشد، تعالی و توسعه گام بردارد. مهندس حسنی در ادامه افزود: یقین دارم مهندس جعفری فر با توجه به توانایی و سابقه ای که دارند و همیاری همه دوستان خیلی سریع پروژه را بیش از گذشته درمسیر پیشرفت قرار خواهد داد. حسنی یاد آور شد : رشد و توسعه پروژه در هر شرایطی از هر نکته ای مهم تر است و نباید پیشرفت آن را به افراد گره زد زیرا هزینه های پروژه از سرمایه قشر زحمت کش بازنشستگان است پس همه ما باید با به ثمر رساندن این پروژه باعث دلگرمی همه سهامداران شویم.
مهندس جعفری فر سرپرست جدید پادجم نیز با تشکر از اعتماد مدیریت محترم ارشد پتروشیمی جم و صندوق بازنشستگی کشوری، با تقدیر از زحمت و تلاشهای مجموعه پادجم و به‌خصوص مدیرعامل پیشین اظهار داشت: پتروشیمی جم باید زاینده باشد و در مسیر توسعه گام بردارد و برای این شکوفایی نیازمند مشارکت همه همکاران می باشیم که مداومت و استمرار تیم پروژه یکی از اهداف مدیریتی است. وی در ادامه افزود : با اطلاعاتی که بررسی کرده ام هیچ گره نا گشودنی در پروژه نمی بینم و معتقدم با خردورزی و کار تیمی عبور از هر مشکلی شدنی است منبعد تفکر ما در پیشبرد پروژه بر اساس روز می باشد و روزها و ساعتها برای تسریع پروژه اهمیت اساسی دارد. وظیفه سنگین ما نسبت به سهامداران این مسئولیت را دوچندان نموده و همه تلاش ما برای رفع هر گونه نگرانی سهامداران عزیز درباره پیشرفت این پروژه پر اهمیت و ملی خواهد بود.
جعفری فر در پایان یادآور شد: قطعاَ باید حمایت مالی از پروژه جهت تأثیر منابع مالی برای اتمام پروژه صورت پذیرد.

لازم به ذکر است پیش از این آقای  جعفری فر مسئولیت اداره خدمات فنی و مهندسی شرکت پتروشیمی جم را بمدت حدود 6 سال عهده دار بوده و در پیشبرد اهداف و پروژه های مجتمع پتروشیمی جم نقش کلیدی داشته اند.

 

شهریار حسنی(مدیرعامل سابق پادجم)

رسانه جدید

 

تودیع و معارفه

 

تودیع و معارفه

 

تودیع و معارفه

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۲
روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توسعه پلیمرپادجم |
تعداد بازدید : ۴,۵۸۲
کد خبر : ۳۰