بازدید معاون وزیر نفت از پروژه Abs/Rubber شرکت پتروشیمی جم

بازدید معاون وزیر نفت از پروژه Abs/Rubber شرکت پتروشیمی جم
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت توسعه پلیمر پاد جم که پروژه فاز 2 پتروشیمی جم بشمار می آید بازدید کرد و با مجموعه مدیریت پتروشیمی جم و توسعه پلیمر پاد جم به گفتگو نشست.
بهزاد محمدی ، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سفر خود به عسلویه ، شامگاه سه شنبه ، 9 مهر ماه سال جاری در محل شرکت توسعه پلیمر پاد جم که به عنوان پروژه فاز 2 پتروشیمی جم از آن یاد می شود حضور یافت و ضمن بازدید از سایت این پروژه ، در جلسه ای با حضور محمد رضا سعیدی ، مدیر عامل پتروشیمی جم ، داود جعفری فر ، مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پاد جم و تنی چند از مدیران و پیمانکاران این پروژه به بحث و تبادل نظر در خصوص روند پیشرفت کار پرداختند. در طی بازدید و جلسه برگزار شده اخرین وضعیت پیشرفت طرح و مشکلات و چالشهای پروژه توسط مدیر عامل شرکت توسعه پلیمر پادجم گزارش گردید.
 
محمدی ضمن اشاره به پیشینه درخشان پتروشیمی جم در صنعت پتروشیمی کشور گفت : شرکت پتروشیمی جم همواره در رده اولین ها و برترین ها است. 
 
وی همچنین پروژه ABS را پروژه ای مهم در تنوع سبد محصولات پتروشیمی جم خواند و ابراز امیدواری کرد که در بازدیدهای آتی از این پروژه پیشرفتهای قابل توجهی قابل مشاهده باشد.
 
شرکت توسعه پلیمر پادجم مجری طرح تولید ABS/Rubber به عنوان فاز 2 شرکت پتروشیمی جم در سال 94 تاسیس شد. این طرح در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس - عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار در حال احداث بوده و برای تولید ۲۰۰،۰۰۰ متریک تن ABS در سال و ۶۰،۰۰۰ متریک تن Rubber در سال را برنامه ریزی شده است.

بازدید معاون 2

 

بازدید معاون 5
بازدید معاون 3

 

بازدید معاون 5

۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۲,۴۱۸
کد خبر : ۳۹