بازدید ویژه وزیر کار به همراه معاونین از پروژه ABS/Rubber پتروشیمی جم

بازدید ویژه وزیر کار به همراه معاونین از پروژه ABS/Rubber پتروشیمی جم
حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجتمع پتروشیمی جم
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به مجتمع پتروشیمی جم از پروژه ABS/RUBBER  پتروشیمی جم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی پادجم، همزمان با مراسم بزرگداشت  ایام دهه فجر و سالروز بهره برداری پتروشیمی جم دوشنبه 21 بهمن 98، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به عسلویه وارد مجتمع پتروشیمی جم شد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به مجتمع پتروشیمی جم از پروژه ABS/RUBBER  پتروشیمی جم بازدید به عمل آورد و نشست تخصصی با حضور دکتر محمدرضا سعیدی مدیرعامل پتروشیمی جم، اکبر افتخاری  مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، گراوند استاندار بوشهر، مقامات استانی و محلی  و جمعی از مدیران و رؤسای ارشد شرکت پتروشیمی جم انجام شد.
این بازدید که با هدف ارائه برنامه های پیرامون این پروژه برگزار شد، آخرین روند پیشرفت پروژه توسط مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر پادجم مهندس جعفری فر، در بخش های مهندسی، خرید، سازندگان تجهیزات، اجرا و مسیرهای بحرانی پروژه و چالشهای پیشرو در تکمیل وبهره برداری از طرح و منابع مورد نیاز به بازدیدکنندگان ارائه نمود.
مدیر عامل شرکت پلیمر پاد جم ضمن ابراز خرسندی از حضور وزیر و معاونین وزارت و مدیران ارشد در پروژه فاز 2 پتروشیمی جم  و توجه ویژه به این پروژه  گفت: امیدواریم با توجه به اهمیت این پروژه برای سهامداران،  و حمایت مالی از پروژه  به روند مثبت پروژه کمک کند  تا هرچه سریعتر شاهد به ثمر رسیدن پروژه و تکمیل زنجیره ارزش و توسعه سبد محصولات مجتمع پتروشیمی جم و صنعت پتروشیمی کشور عزیزمان باشیم.
لازم به ذکر است این پروژه با هدف تولید ۲۰۰ هزارتن در سال محصول پلیمری ABSو ۶۰ هزارتن Rubber در گریدهای مختلف و در زمینی به مساحت 15 هکتار در فاز ۲ مجتمع های پتروشیمی در منطقه ویژه پارس جنوبی در حال اجرا است و تاکنون پیشرفت ۷۳.۵ درصدی را داشته است. انتظار میرود با بهره برداری از این طرح ۳۸۰ میلیون دلار به سبد صادراتی و فروش شرکت پتروشیمی جم اضافه گردد.

 

بازدید وزیر 2

بازدید وزیر 3

بازدید وزیر 4

بازدید وزیر 5

بازدید وزیر 6

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : ۲,۰۸۵
کد خبر : ۴۷