همزمان با هفته کار و کارگر و گرامیداشت روز جھانی کارگر از کارکنان نمونه پتروشیمی پلیمرپادجم قدردانی شد

همزمان با هفته کار و کارگر و گرامیداشت روز جھانی کارگر از کارکنان نمونه پتروشیمی پلیمرپادجم قدردانی شد
در آستانه عید سعید فطر و به منظور گرامیداشت روز جهانی کارگر،مدیریت محترم پتروشیمی پلیمر پادجم از افراد برگزیده و زحمات ایشان درحوزه خدمات کارگری تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط ‌عمومی پتروشیمی پلیمر پادجم، طی نشستی صمیمانه در محل دفتر مرکزی تهران و مجتمع عسلویه مراسم تکریم وگرامیداشت روز جھانی کارگر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با حضورمهندس شمسایی مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی پادجم ، مدیریت محترم توسعه منابع انسانی سرکارخانم هاشمی ، مهندس شفقتی سرپرست معاونت طرح ها شرکت پلیمر پادجم ، مهندس قانع سرپرست مدیریت سایت به همراهی مدیران بخش‌های مختلف و جمعی از افراد برگزیده بر اساس شاخصهای عملکرد برگزار شد.

تقدیر هفته کار
مهندس شمسایی در این مراسم با قدردانی از زحمات ارزشمند مدیران و کارکنان محترم شرکت پتروشیمی پادجم و با اولویت قراردادن منابع انسانی و نیروهای کارآمد و با اشاره به اهداف آتی و خدمات صورت گرفته در حوزه کارگری بیان نمودند:
با وجود مدیران و کارکنان با درایت و توانمند این مجموعه ،امید است درآینده ای نزدیک با همت و تلاش همه عزیزان شاهد پیشرفت در تمامی حوزه ها باشیم.

همچنین مدیریت توسعه منابع انسانی ضمن تشکر از مساعدت مدیرعامل محترم ، باآرزوی موفقیت و سربلندی همه همکاران گرانقدر بیان داشتند:
قطعا این برگزیده شدن و نمونه بودن را در سالهای پیش رو با افزایش ظرفیت بیشتر ادامه خواهیم داد و امیدواریم با همراهی همه عزیزان در راه تعالی و پیشرفت شرکت قدم برداریم.

تقدیر هفته کار

 


در ادامه افراد برگزیده و نمونه هرکدام به عنوان عضوی از مجموعه پتروشیمی پادجم از  مدیریت توانمند ، در فراهم آوری و برگزاری این مراسم مراتب رضایتمندی و تشکر خود را اعلام نمودند.
در این مراسم از افراد برگزیده و نمونه با اهدا لوح تقدیر و هدایای نقدی، تجلیل و تشکر به عمل آمد.

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۴۴
روابط عمومی پتروشیمی پادجم |
تعداد بازدید : ۴۳۹
کد خبر : ۶۵