آغاز عملیات جدید طرح ABS/RUBBER شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم

آغاز عملیات جدید طرح ABS/RUBBER شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم
جلسه معارفه و آغاز فعالیت پیمانکارجدید اجرایی (شرکت اکسیرصنعت) با کارفرمایی شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم درحضور مدیران ارشد شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی پلیمرپادجم روز پنجشنبه ۶ خرداد۱۴۰۰ طی نشستی رسمی با حضور مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم آقای مهندس شمسایی ، مدیران ارشد شرکت و نمایندگان پیمانکار منتخب، پیرامون عناصر اساسی و دیگر فعالیتهای برنامه ریزی پروژه برگزار گردید.

در نشست مشترک مهندس شمسایی ضمن خیرمقدم و معرفی اعضای تیم کارفرما و آمادگی کامل مدیران شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم درتمامی حوزه های تخصصی خود و فراهم شدن زیرساخت های لازم و سوابق شرکت اکسیرصنعت به عنوان پیمانکار اجرایی ،ضرورت درعملیات اجرایی و سرعت بخشیدن به روند اتمام پروژه مهم دانستند وبیان داشتند:
با عنایت به حمایت سهامداران محترم این مجموعه و تعهداتی که نسبت به سهامداران داریم می بایست مطابق برنامه ریزی صورت گرفته به نحو مطلوبی عملیات اجرایی صورت پذیرد.

پیرودستورکار جلسه و در ادامه صحبت مدیرعامل محترم و اهمیت ویژه این طرح، مهندس شفقتی معاونت طرح ها شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم، نسبت به تجهیز کارگاه و استقرارسریعتر نیروی انسانی پیمانکار نهایت تلاش و همکاری را خواستار شدند.
شروع اکسیر

همچنین نمایندگان شرکت اکسیرصنعت برنامه های زمان بندی پروژه را مطرح ، و درمورد جنبه های اصلی پروژه تبادل نظر بعمل آمد.

در ادامه بازدید میدانی از تمامی بخش های سایت و آخرین مراحل پیشرفت پروژه همزمان با آغاز فعالیت شرکت اکسیرصنعت با قربانی نمودن یک رأس گوسفند به نیت خیرات و اهدای آن به اداره بهزیستی شهر عسلویه صورت پذیرفت.
۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹
روابط عمومی پتروشیمی پلیمرپادجم |
تعداد بازدید : ۱,۶۴۰
کد خبر : ۶۶