مراسم پاسداشت از زحمات مدیرعامل پیشین پتروشیمی جم

مراسم پاسداشت از زحمات مدیرعامل پیشین پتروشیمی جم
آیین تکریم از جناب آقای دکتر سعیدی مدیرعامل پیشین شرکت پتروشیمی جم با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت پلیمرپادجم در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی پلیمر پادجم روز دوشنبه ۱۸ مردادماه ۱۴۰۰، در مراسمی با حضور سرپرست شرکت پتروشیمی جم و هیات همراه ، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پلیمر پادجم و مدیران ارشد شرکت پلیمر پادجم از زحمات جناب آقای دکتر سعیدی مدیرعامل پیشین شرکت پتروشیمی جم تقدیر بعمل آمد.

 

جناب آقای دکتر سعیدی با اشاره به تلاش های بی وقفه مدیران شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم طرح ABS/RUBBER و اهمیت آن برای تکمیل سبد محصولات پتروشیمی جم اظهار داشت: راه اندازی هرچه زودتر این طرح می تواند ضمن سود آوری بیشتر برای پتروشیمی جم این شرکت را در میان رقبای داخلی و منطقه ای خود متمایز نماید.

 

در ادامه جناب آقای مهندس شمسایی؛ مدیرعامل پتروشیمی پادجم نیز ضمن خوش آمدگویی ازحضور جناب آقای دکترعلیزاده سرپرست پتروشیمی جم از زحمات ارزشمند و حمایت های صادقانه جناب آقای دکتر سعیدی مدیرعامل پیشین پتروشیمی جم در طول مدت همکاری با وجود سختی کار تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورد ، وی با اشاره به کاستی های پیمانکار قبلی یادآور شد: نباید فراموش کرد ریال به ریال این طرح برای قشر مظلوم بازنشسته است و هر یک روز افتتاح زودتر میتواند یک خدمت ارزشمند برای قشر بازنشسته عزیز باشد که برای رسیدن به این مهم نیازمند حمایت جدی مدیران ارشد هستیم که در تمام این مدت شاهد تلاش و حمایت جناب آقای دکتر سعیدی در این جنگ اقتصادی بودیم.
در پایان ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای دکتر سعیدی و حمایت های شرکت پتروشیمی جم یک عدد تابلو فرش به رسم یادبود از طرف شرکت پتروشیمی پلیمرپادجم تقدیم ایشان گردید.

سرپرست جم

 

 

۱۹ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۲۵
روابط عمومی پتروشیمی پلیمرپادجم |
تعداد بازدید : ۱,۱۶۸
کد خبر : ۷۵