برگزاری مراسم جشن و مولودی خوانی و برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت عید غدیر در شرکت پلیمرپادجم

برگزاری مراسم جشن و مولودی خوانی و برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت عید غدیر در شرکت پلیمرپادجم
همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر ،مراسم جشن و مولودی خوانی با حضور شکوهمند کارکنان،مدیران و مداحان اهل بیت(ع) در محل نمازخانه شرکت پلیمرپادجم برگزار شد.
همچنین در راستای گرامیداشت ایام دهه ولایت و عید غدیر خم،ایستگاه پذیرایی نیز بیرون از محوطه شرکت پلیمرپادجم دایر شد که کارکنان این شرکت با توزیع شیرینی و بسته های فرهنگی در میان عموم، این عید فرخنده را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی پادجم؛ با نظر مساعد و حمایت های مدیرعامل محترم، جناب آقای مهندس پورچرمی و در راستای افزایش انگیزه و تقویت روحیه شور و نشاط در بین کارکنان صدیق خود ،همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر ،مراسم جشن و مولودی خوانی با حضور شکوهمند جمعی از همکاران ،مدیران شرکت پادجم و اکسیر صنعت در محل نمازخانه سایت برگزار و ایستگاه پذیرایی نیز بیرون از محوطه شرکت پادجم دایر شد که کارکنان این شرکت با توزیع شیرینی و بسته های فرهنگی عیدانه در میان عموم، این عید فرخنده را گرامی داشتند.

در همین راستا طی مراسمی بامحوریت مناسبت عیدغدیر،ضمن تلاوت آیات قرآن کریم و مولودی خوانی در وصف و ثنای امیرالمومنین (ع)، از سادات گرانقدر شرکت، فعالان برنامه های فرهنگی و اعضا تیم فوتسال شرکت به سبب کسب مقام ارزشمند سومی در مسابقات ورزشی پتروشیمی جم، با تقدیم هدایایی تجلیل بعمل آمد.

همچنین اهدا جوایز نفیس به همکارانی که فرزند ایشان به نام مبارک علی و امیر هستند، بخشی از برنامه های ویژه غدیر بود .رسانه جدید

غدیرغدیر2 غدیر6 غدیر3 غدیر4


ایستگاه2
ایستگاه
۲۸ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۱۰
روابط عمومی شرکت پلیمرپادجم |
تعداد بازدید : ۴۳۰
کد خبر : ۹۳