جلسه مدیران و بازدید از پروژه با حضور مدیرعامل پتروشیمی جم

جلسه مدیران و بازدید از پروژه با حضور مدیرعامل پتروشیمی جم
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل، جلسه بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه ABS/RUBBER در راستای اهداف و پیشبرد طرح با حضور مدیرعامل پتروشیمی جم و هیئت همراه، مدیرعامل شرکت توسعه پلیمرپادجم ،اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران این شرکت، برگزار و از روند پیشرفت این طرح بازدید بعمل آمد.
در این نشست چشم انداز و برنامه های پیش رو با اولویت نهایی کردن مدارک مهندسی و خرید کالاهای مورد نیاز به جهت راه اندازی اولین خط تولید واحد ABS و یوتیلیتی و همچنین موضوعات واحدهای مهندسی، بازرگانی، ساختمان و نصب مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس قنبریان مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم، عنوان نمودند: با برنامه‌ریزی های انجام شده و با هدف مشخص نمودن ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود در جهت سرعت بخشی به روند اجرای پروژه، این جلسات بصورت دو هفته یکبار برگزار می‌گردد.
ایشان با اشاره به اولویت بخش های راه اندازی و در سرویس قرار گرفتن ABS5000، خواستار تشکیل تیم های منسجم  و ارائه گزارشات به صورت درصد پیشرفت از سوی همکاران شدند.

دکتر نجفی اردکانی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مهندس قنبریان و تلاش تمامی همکاران در مجموعه شرکت پتروشیمی جم و پلیمر پادجم، عنوان نمودند برگزاری این جلسات موجب تسهیل در راه اندازی و سرعت بخشیدن به روند اجرایی پروژه و دلگرمی مدیران و کارکنان این شرکت خواهد شد.

1حضور مهندس قنبریان
2حضور مهندس قنبریان
3حضور مهندس قنبریان
4حضور مهندس قنبریان
5حضور مهندس قنبریان
6حضور مهندس قنبریان
7حضور مهندس قنبریان
8حضور مهندس قنبریان
9حضور مهندس قنبریان
۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ۱۸:۱۳
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توسعه پلیمر پادجم |
تعداد بازدید : ۳۳۹
کد خبر : ۱۵۳